• +982177298263

خدمات قابل ارائه دربخش بازرگانی و امور بین الملل

.خدمات هلدینگ توسعه تجارت ملل در زمینه بازرگانی و امور بین الملل به شرح زیر میباشد

 انجام امور ثبت شرکت های ایرانی و خارجی در کشور عراق(وزارت تجارت عراق) و نیز اقلیم کردستان عراق.

 ثبت شرکت های ایرانی در وزارت نفت عراق و در اسکوپ و همچنین نزد شرکت های نفتی بزرگ و فعال در میادین نفتی آن کشور ( نظیر پتروچاینا چین ، پتروناس مالزی ،لوک اویل روسیه ، شل فرانسه ،دوو کره جنوبی و...)

 ایجاد و تأسیس دفتر نمایندگی فعال در کشور عراق (در اقلیم کردستان – منطقه میانی – منطقه جنوبی) برای شرکت های ایرانی و خارجی.

 جذب سرمایه و تأمین مالی در قالب فاینانس برای طرحها و پروژه های دارای توجیه اقتصادی در ایران و عراق از طریق شرکت ها و فاینانسورهای جهانی و بین المللی.

 هماهنگی با مدیران و تصمیم گیران عراقی و نیز سایر کشورهای عربی درخصوص راهکارها و شیوه های واگذاری پروژه های اجرایی به شرکت های ایرانی و خارجی طرف قرارداد با هولدینگ ملل و انجام مشاوره کاریابی و کارگزاری برای آنها.

 شناساندن بازار ایران برای تجار و سرمایه گذاران عراقی و عرب و ارائه لیست فرصت ها و پروژه ها و طرحها و نیز کارخانجات و هتل ها و بیمارستانها و ... به آنان در راستای جذب سرمایه های لازم و یافتن شرکای تجاری مناسب در این زمینه.

 بازاریابی در جهت توسعه صادرات کالاهای تولیدی برای کارخانجات مختلف و همچنین تجار ایرانی با توجه به پتانسیل مناسب کشور عراق و اقلیم کردستان و سایر کشورهای عربی و وجود بازار بالقوه در کشورهای مذکور و بخصوص در زمینه تبادل و تجارت موادغذایی متنوع و صادرات و

واردات این مواد فیمابین این کشورها.

. تجارت مواد و محصولات نفتی مختلف(از جمله گازوئیل ، مازوت ، نفت خام ، قیر ، بنزین ، سوخت هواپیما ، محصولات و مشتقات پتروشیمی متنوع نظیر کود اوره و ...) و خرید و فروش این مواد و ایفای نقش بروکر قابل اعتماد و مورد اطمینان و وثوق خریداران و فروشندگان واقعی.

  • Tehran , Iran
  • 02177298263
  • 09124349676
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پروژه ها

مشاوره بازرگانی بین الملل

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top